Zo spoločnosti Delta Light sa časom stal globálny hráč, ktorý ponúka riešenia a služby spojené s osvetlením v 120 krajinách sveta. V tomto období firma zriadila sieť inšpiratívnych salónov a pobočiek vo väčšine hlavných miest svetového dizajnu – od Sydney po New York, Amsterdam, Bogotu, Hongkong, Kodaň, Miami, Londýn, Miláno, Kapské mesto a Petrohrad a veľa ďalších. Viac informácií o kontaktoch a pobočkách vo vašej krajine nájdete na našej stránke kontaktov.

Úspech spoločnosti Delta Light stojí na neustálej snahe o dokonalosť a inováciu, a to v dizajne výrobkov, ako aj v technikách výroby, kontrole kvality a zákazníckej podpory. Hlavným prvkom prístupu uplatňovaného v spoločnosti Delta Light je rozsiahly školiaci program, v rámci ktorého odborníci na osvetlenie predvádzajú najnovšie spôsoby inštalácie, trendy v odvetví a vývoj výrobkov.

Delta Light®,  stavajúc na skvelej povesti výrobcu architektonického osvetlenia pre domy, vyrástla do spoločnosti, ktorej meno je zažité a zároveň udáva trendy v oblasti svetelného dizajnu pre komerčné a profesionálne prostredia.

Delta Light®  obstaráva pre svetovo známe značky a architektov sofistikované svetelné riešenia s pridanou hodnotou. Projekty sú rôznorodé od obchodných po rezidenčné, administratívne, verejné, showroomy, pohostinské alebo záhradné projekty, malé i veľmi rozsiahle. Delta Light®  má sortiment výrobkov, skúsenosti i znalosti, aby dokázala splniť funkčné i estetické potreby vašich projektov. 

Každý projekt si vyžaduje individuálny prístup; a tu sa Delta Light odlišuje od ostatných vďaka výnimočnému balíku služieb a dizajnových nástrojov. Globálny tím pracuje so všetkými zainteresovanými stranami, aby tak dosiahol najlepší možný výsledok. Začína sa so službami svetelného dizajnu až po proces inštalácie a ovládania osvetlenia ako funkcie jeho prostredia. Či už ide o technické otázky alebo otázky využitia, analýzy výkonu alebo úspornosti, certifikačný proces LEED, individuálny dizajn a riešenia na mieru, potreby podania alebo grafiky alebo o akúkoľvek inú problematiku týkajúcu sa svetelného dizajnu... Delta Light poskytne pre vaše projekty všetky riešenia na jednom mieste.

Späť na začiatok