Detaily

Spojené štáty


Michel Schranz Design & Architecture Ltd.


TeamCIS


Verejné budovy


Nechajte sa inšpirovať

Interiér, Galéria, Verejné budovy


SAVE PROJECT

Informácie o projekte

Other Criteria, umelecká vydavateľská spoločnosť založená Damienim Hirstom, oznámila otvorenie svojej prvej predajne v Spojených štátoch 6. mája 2014. Nájdete ju na 458 Broome Street v Newyorskom SoHo a ponúka širokú škálu produktov nachádzajúcich sa v značkových obchodoch vo Veľkej Británii, ako napríklad originálne výtlačky a edície kníh, šperky a umelcami vytvorené diela, vrátane kobercov, tapiet a váz.Spoločnosť Delta Light so skúsenosťami v osvetlení obchodov a so širokou škálou UL certifikovaných produktov, sa spojila s architektom Michelom Schranzom na vytvorení svetelného dizajnu novej predajne. Osobitná pozornosť bola venovaná maximálnemu vplyvu osvetlenia vystavovaných umeleckých diel, a to vyžarovacím uhlom a čo najlepšiemu podaniu farieb.

Široká škála veľkých svietidiel Supernova bola použitá pre celkové osvetlenie a upúta hneď na prízemí. V celom obchode sú zavesené zložité štruktúry stmievateľných trakčných líšt, poprepletané okolo potrubia a vzduchotechniky. Pre celkové osvetlenie bola použitá trakčná varianta kruhovej Supernova XS a pre cielený svetelný efekt trakčné bodové svietidlá Ultra Twin. Tieto vysoko výkonné LED svietidlá sa vyznačujú maximálnou flexibilitou natáčania svetelných zdrojov a umožňujú manažmentu obchodu prispôsobiť osvetlenie tak, aby zodpovedalo meniacim sa potrebám využitia priestoru. 


V suteréne bol strop nižší, preto tu boli navrhnuté a použité prisadené verzie svietidiel ako na vstupnej úrovni, aby zachovali maximálnu výšku stropu a vytvárali tak dojem priestoru. Konečným výsledkom je plne stmievateľný a trvalo udržateľný systém osvetlenia, s dobre podanými farbami umeleckých diel a optimálnou úrovňou svetla.

Zaujímavé projekty

Späť na začiatok