V spoločnosti Delta Light - belgickom rodinnom podniku - navrhujeme a vyrábame architektonické osvetlenie. Spolupracujeme s architektmi, dizajnérmi, dodávateľmi a investormi pri integrácii osvetlenia do ich projektov. Tejto činnosti sa venujeme celosvetovo od roku 1989. Pracujeme na menších aj väčších rezidenciách, hoteloch, kanceláriách, verejných budovách, obchodoch a reštauráciách.

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť Delta Light® založil manažér a dizajnér Paul Ameloot a stal sa z nej líder na trhu, ktorý udáva trendy v architektonickom osvetlení. Spoločnosť predstavuje inovatívne svetelné dizajny a po celom svete je uznávaná za jemnú kombináciu atmosféry, elegancie, funkcionality a dizajnu, a to ako v interiérovom, tak aj v exteriérovom osvetlení.

prečítajte si viac

Globálne pôsobenie

Zo spoločnosti Delta Light sa časom stal globálny hráč, ktorý ponúka riešenia a služby spojené s osvetlením v 120 krajinách sveta. V tomto období firma zriadila sieť inšpiratívnych salónov a pobočiek vo väčšine hlavných miest svetového dizajnu – od Sydney po New York, Amsterdam, ...

prečítajte si viac

 

Späť na začiatok