• R&D 1
  • R&D 2
  • R&D 3

 

Oddelenie výskumu a vývoja, ktoré riadi zakladateľ a dizajnér Paul Ameloot, sa pýši tým najlepším spomedzi vysoko kvalifikovaných technikov a dizajnérov.

Dôležitou črtou kreatívneho procesu spoločnosti Delta Light je používanie najmodernejších techník vývoja. Intenzívne využívanie 3D tlače, skoré štádium FMEA (Failure Mode and Effect analysis = Analýza možných chýb a ich následkov), goniofotometria a interne riadené testovanie výroby (SMT = supervised manufacturer testing) majú za následok rýchly, efektívny proces vývoja, ktorý uprednostňuje prevenciu chýb pred ich odhaľovaním. Ako taký je základným atribútom filozofie rýchleho prenosu nápadov spoločnosti na trh.

V celom výrobnom procese sa spoločnosť Delta Light od ostatných odlišuje uplatňovaním najprísnejších parametrov kvality, aby zaistila, že výrobky a služby sú navrhnuté a vyrobené tak, aby prekračovali požiadavky zákazníkov. Každý krok vo výrobnom postupe má rutinný proces kontroly, ktorý pokrýva oboje, kvalitu výrobku i testovanie. Každý výrobok, ktorý opúšťa spoločnosť Delta Light, prešiel dôkladnou kontrolou a testovaním, čo zabezpečuje minimálnu chybovosť a maximálnu efektívnosť.

Testovanie kvality a bezpečnosti výrobkov v súlade s medzinárodnými normami IEC sa uskutočňuje v akreditovanom Laboratóriu Delta Light, ktoré vlastní naša spoločnosť vlastní. Úzka spolupráca s certifikačným partnerom SGS-CEBEC zaisťuje certifikácie CE, ENEC a CB pre Európu a členské krajiny IEC (http://members.iecee.org/). Laboratórium poskytuje tiež testovanie výrobkov pre juhoamerický trh vďaka tomu, že je certifikované ako laboratórium úrovne 4 pre INTERTEK. Toto nám umožňuje pre naše výrobky jednoducho získať označenie cETLus.

Späť na začiatok