• Tech 1
  • Tech 2
  • Tech 3
  • Tech 4

 

Prelom technológie LED, ktorý momentálne zažívame, je pravdepodobne najväčším pokrokom v technológii osvetlenia za posledné desaťročia. Delta Light® hrá vedúcu úlohu v zavádzaní tejto novej technológie, v dizajne a výrobe vlastných LED svetelných zdrojov, vo vývoji inovatívnych LED výrobkov a na mieru robených riešení, v poskytovaní možnosti dizajnérom a používateľom optimálne využívať predtým nepredstaviteľné možnosti osvetlenia.

Nepretržité napredovanie v LED technológii poskytuje nové možnosti na úsporné osvetlenie. Delta Light® hrá vedúcu úlohu v zavádzaní tejto novej technológie, v dizajne a výrobe vlastných LED svetelných zdrojov, vo vývoji inovatívnych LED výrobkov a na mieru robených riešení. Skutočná výška nákladov siaha ďaleko nad samotné počiatočné náklady na kúpu, ale zahŕňa aj inteligentné ovládanie osvetlenia, životnosť, udržovateľnosť a prevádzkové náklady. Delta Light® spája rozsiahle znalosti o výrobkoch so širokou škálou energeticky účinných riešení a so skúsenosťami špecifickými pre toto odvetvie a je schopná previesť vás ekologickým, nákladovo efektívnym a udržateľným procesom výberu – bez zníženia kvality svetla.

Optický výkon
Tím LED inžinierov Delta Light sa neustále snaží zladiť krédo spoločnosti týkajúce sa dizajnu s energetickou účinnosťou a optimálnou kvalitou svetla. Delta Light je vďaka rozsiahlemu internému testovaniu, pokročilým znalostiam vývoja produktov a neustálej optimalizácii používaných materiálov schopná poskytnúť architektonické osvetlenie, ktoré vyniká v optickom výkone, odolnosti i účinnosti. Kolekcia umožňuje dizajnérom vytvoriť rôzne svetelné scény, od zdôraznenia po vytváranie atmosféry, dekoratívne osvetlenie stien (tzv. wall washing), orientačné osvetlenie alebo osvetlenie otvorených priestorov, pričom je možné si vybrať z rozsiahlej škály svetelných kužeľov, filtrov, šošoviek a iného príslušenstva.


Návratnosť investície
Vďaka výraznému zníženiu spotreby energie, minimálnemu sálaniu tepla, nízkej údržbe a dlhej životnosti sa LED svetelné zdroje preukázali ako zdroje s najlepšou návratnosťou investície. LED svetelné zdroje a svietidlá od spoločnosti Delta Light boli vyvinuté tak, aby stanovili štandardy v spotrebe Wattov na štvorcový meter, zatiaľ čo široké schopnosti výroby spoločnosti umožňujú sústrediť sa na pomer vysoká cena/kvalita. Tím odborníkov Delta Light je vám k dispozícii a pomôže vám vypočítať návratnosť investície pre vaše projekty.

Späť na začiatok